RYTERNA Ужгород

КОМПАНІЯ "RYTERNA" УЖГОРОД

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В УЖГОРОДІ

офІс RYTERNA УжгородКомпанія RYTERNA Ужгород

Салон воріт УжгородСекційні ворота Ужгород


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ Компанія Ритерна вже декілька років поспіль залишається у лідерах серед виробників воріт. Продукція литовського бренду є надійною, якісною, довговічною. У цьому переконалося безліч користувачів воріт по всьому світу. Купити ворота такої якості можу і жителі Ужгорода, як і всієї України. На своєму офіційному сайті Рітерна Україна пропонує до ознайомлення великий асортимент товарів: автоматичні ворота, гаражні ворота, в’їзні ворота, автоматику та комплектуючі до них. На всю продукцію розповсюджується офіційна гарантія від виробника. Тому замовник може бути на 100% впевнений у якості придбаного товару.

Одне з перших місць серед замовлень воріт Рітерна є промислові секційні ворота. Про них більш докладно.


Відкатні ворота Ужгородпідйомні ворота Ужгород

панелі воріт Ужгород


Секційні промислові ворота у своїй конструкції мають ущільнювач із високоякісного матеріалу, що розташований по всьому контуру. Це забезпечує відмінні параметри теплозбереження. А це, в свою чергу, дозволяє економити кошти на опаленні службових приміщень, та приміщень з виробництвом. Гумовий ущільнювач є також і між секціями, а це гарантує кращу теплоізоляцію.

Для таких воріт використовуються сендвіч-панелі найвищої якості, які складаються із внутрішніх та зовнішніх сталевих листів. Внутрішнім наповнювачем є пінополіуретан, товщина якого 4 см


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота УжгородПромислові ворота Ужгород

Дизайн воріт УжгородАвтоматичні гаражні ворота Ужгород


Комплектуючі для воріт виготовляються із оцинкованої сталі, і можуть протистояти корозії, а також витримати щоденне інтенсивне використання. Основа торсійного механізму – металеві пружини. Розраховані у стандартній комплектації на 25000 циклів, але може підвищити до 100 000. Цікаво, що воротні системи мають оснащення системою захисту від несправності пружини, а також обриву тросу. В асортименті Рітерна є модель промислових панорамних воріт TL-Full View. Секції виконані із алюмінія анодованого, який фарбується у будь який з відтінків каталогу. І в ці ворота вмонтований склопакет із акрилу.


Роспашні ворота УжгородВхідні двері Ужгород


Існує також модель секційного типу для паркінгів підземних. Тут матеріал використання – перфорований метал. Завдяки йому забезпечується вентиляція приміщень, де ворота встановлені. Це сприяє розповсюдженню використання таких ворітна підземних великого розміру паркінгах, де є великий рівень забруднення повітря. До того ж їх антивандальні характеристики достатньо якісні. Варіант ультратеплих воріт забезпечують потрібну температуру у приміщенні з опаленням або холодильним устаткуванням. Конструкція містить термоміст – панель, яка має товщину 8 см між внутрішнім та зовнішнім сталевими листами, наповнювач яких – поліуретан. Ворота з такими характеристиками доцільно використовувати для складів, у яких потрібно підтримання певної температури.


Ворота з хвірткою УжгородРолетні ворота Ужгород


Це були основні типи промислових воріт і їх характеристики. За бажанням клієнта ворота можуть бути комплектовані врізним замком, хвірткою з вікном, елементами безпеки у вигляді засову, датчика блокування підйому полотна воріт і вентиляційними решітками. Аби відчути справжній комфорт від користування такими воротами, на них треба встановити автоматику. Процес управління воротами значно спрощується, а ризик проникнення знижується. Управляти воротами можна за допомогою пульта дистанційного керування або кнопкою на панелі чи безконтактною системою.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA УжгородКомпанія Рітерна Ужгород

Склад воріт УжгородМонтаж воріт Ужгород


Виготовлення воріт Рітерна завжди якісне, надійне та відбувається із застосуванням європейських технологій. Вся продукція виробляється із врахуванням побажань клієнта. Кваліфіковані  співробітники Рітерна Україна проконсультують по всім питанням, допоможуть зробити правильний вибір і придбати обраний варіант. Жителям Ужгорода та інших українських міст доступна доставка воріт та їх професійний монтаж. Замовивши ворота чи автоматики Рітерна – є всі шанси стати постійним клієнтом надійного виробника.

ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ 


  

Нет комментариев
Добавить комментарий