RYTERNA Тернопіль


КОМПАНІЯ "RYTERNA" ТЕРНОПІЛЬ

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В ТЕРНОПОЛІ

офІс RYTERNA ТернопільКомпанія RYTERNA Тернопіль

Салон воріт ТернопільСекційні ворота Тернопіль


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ Останнього часу секційні ворота займають перші місця по встановленню у гаражах приватних будинків та промислових об’єктів. Вони зручні, прості у користуванні та естетичні.  На українському ринку воріт існує багато фірм, які пропонують придбати якісну продукцію. Але є бренди, які протягом багатьох років своїм професіоналізмом завойовують прихильність тисяч клієнтів. Серед таких компаній є литовський бренд Рітерна. В Україні він представлений компанією Рітерна Україна та є найбільш затребуваним серед замовників секційних воріт та автоматики. Якісна продукція від європейського виробника пропонується по найнижчим цінам в Україні. Жителі Тернополя та інших українських міст можуть ознайомитись із продукцією компанії на офіційному сайті.

А тепер докладніше про переваги секційних воріт Рітерна – чим вони так приваблюють клієнтів?


Відкатні ворота Тернопільпідйомні ворота Тернопіль

панелі воріт Тернопіль


Ворота секційного типу є компактними. Вони відчиняються вгору, не зменшуючи отвір та економлять простір, який можна задіяти як перед воротами, так і всередині гаражу. А все тому, що полотно воріт розташовується під стелею. У зимній період снігопадів, не потрібно перед відкриттям воріт розчищати замети. А електричний привід дає змогу відчиняти та зачиняти ворота не виходячи із машини. Це справді продумані ворота.


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота ТернопільПромислові ворота Тернопіль

Дизайн воріт ТернопільАвтоматичні гаражні ворота Тернопіль


Ворота автоматичні у Тернополі користуванні є абсолютно безпечними. Можливість защемлення пальців кінцівок рук виключається. Ворота також мають систему захисту від обриву тросу чи пружини, а також падіння полотна воріт. Підтвердженням є відповідні сертифікати. Ворота Рітерна – надійні. Вони є стійкими до вітрового навантаження та ударів. Шар покриття воріт зовні сталевий із полімерним покриттям.


Роспашні ворота ТернопільВхідні двері Тернопіль


А комплектуючі воріт оцинковані, тому замовники можуть не переживати про фарбування чи додатковий захист металу. Якість навіть у дрібницях та надійна робота воріт довгий час гарантується. Ворота ролетні Рітерна виробляються за стандартами Європейського Союзу з якості та енергозбереження. Окрім загальних характеристик, ворота мають подвійний утеплювач, який служить довший час, та краще додає герметичності гаражному отвору, за рахунок чого, віддача тепла майже не відбувається. До того ж ворота Рітерна адаптовані під клімат України.


Ворота з хвірткою ТернопільРолетні ворота Тернопіль


Ворота можна вважати ексклюзивними, так як замовник може самостійно вибирати колір та фактуру власних воріт серед більше ніж 40 видів панелей та не одного десятка кольорів. Є фактури імітуючі метал, дерево, філенка – велике різноманіття для польоту фантазії. До того ж у воротах секційних можна врізати калитку та вікна різної форми. Можна декорувати ворота металевими елементами. Зручність Воріт Рітерна також в тому, що ворота нестандартного розміру можуть бути виготовлені на замовлення. Компанія Рітерна Україна має власну службу сервісу, спеціалістів з монтажу у кожному місті України, у тому числі і Тернополі.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA ТернопільКомпанія Рітерна Тернопіль

Склад воріт ТернопільМонтаж воріт Тернопіль


Тому при бажанні встановити ворота чи вирішити незручності, завжди можуть дполмогти спеціалісти Рітерна Україна. Працюють професіонали якісно та швидко. Також на всі виконані роботи дається гарантія. Якість продукції підтверджена сертифікатами, дипломами та, найголовніший показник – позитивні відгуки щасливих клієнтів.

Компанія Рітерна Україна (vorota-ryterna.kiev.ua) у Тернополі пропонує ознайомитись із продукцією на сайті та при бажанні замовити  можна зателефонувати в офіс чи скористатись електронною формою замовлення воріт чи обслуговування. Це найбільш зручний варіант замовити продукт чи послугу, знаходячись вдома.


ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ 


   

Нет комментариев
Добавить комментарий