RYTERNA Рівне

КОМПАНІЯ "RYTERNA" РІВНЕ

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В РІВНЕ

офІс RYTERNA РівнеКомпанія RYTERNA Рівне

Салон воріт РівнеСекційні ворота Рівне


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ 


вартість воріт Рівне


Ворота Рітерна уже десятки років поспіль залишаються на одній з перших сходинок по популярності серед покупців ворітних систем. Багаторічний досвід дав можливість виготовляти справді надійні ворота із використанням високих технологій.

Власне конструкція воріт для гаражу чи для використання на промисловому підприємстві має такі складові частини: Полотно із окремих секцій, направляючі металеві, фурнітура, механізм балансування.

Справедливо вважається, що надійність та якість кожного з елементів конструкції впливає на строк користування воротами. Купити якісні ворота від литовського виробника можуть жителі всіх українських обласних центрів та невеликих міст, у тому числі і Рівного. Секційні ворота, гаражні ворота, промислові ворота, відкатні ворота, ролети, шлагбауми – асортимент продукції настільки великий – що кожен знайде для себе потрібний варіант.


Відкатні ворота Рівнепідйомні ворота Рівне

панелі воріт Рівне


Розглянемо більш детально кожен з елементів конструкції воріт Рітерна.

Сендвіч-панелі. Зазвичай, товщина ролетних воріт гаражної та промислової серії – 40 мм. Виготовляються вони зі спеціального профілю, який має систему віз защемлення пальців. Матеріал для виготовлення постачається від європейських виробників і має різну товщину – від 0,4 до 0,7 мм, залежно від обраної фактури. Поліуретан, яким заповнені сендвіч-панелі має велику густину, чому і маса є великою.


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота РівнеПромислові ворота Рівне

Дизайн воріт РівнеАвтоматичні гаражні ворота Рівне


Комплектуючі для воріт виготовляються із оцинкованої сталі, і можуть протистояти корозії, а також витримати щоденне інтенсивне використання. Основа торсійного механізму – металеві пружини. Розраховані у стандартній комплектації на 25000 циклів, але може підвищити до 100 000. Цікаво, що воротні системи мають оснащення системою захисту від несправності пружини, а також обриву тросу. В асортименті Рітерна є модель промислових панорамних воріт TL-Full View. Секції виконані із алюмінія анодованого, який фарбується у будь який з відтінків каталогу. І в ці ворота вмонтований склопакет із акрилу.


Роспашні ворота РівнеВхідні двері Рівне


Металеві направляючі виготовляються з якісної сировини. Для гаражних секційних воріт використовуються направляючі та вертикальні кути товщиною від 1,5 мм, а для промислових воріт – не менше 2 мм. Якщо ж промислові ворота є нестандартних розмірів, наприклад, ангари, то використовуються вже метал товщиною 3 мм. Конструкцію можна підібрати для будь-якого приміщення, для будь якої технічної ситуації всередині.


Ворота з хвірткою РівнеРолетні ворота Рівне


Фурнітура. Аби зібрати секції у єдине полотно воріт використовують внутрішні та бокові петі оцинковані. Аби виключити можливість підробки, на кожному з елементів нанесено логотип компанії Ритерна. Бічні кронштейни мають тримачі роликів, які регулюються, а також спеціальний кут нахилу, аби забезпечити монтаж зручним способом та довготривалу експлуатації. У всіх конструкціях воріт Рітерна використовуються ролики з шарикопідшипниками, довжина яких 115 або 195 мм. Вони здатні рівномірно розподілити вагу по всій довжині.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA РівнеКомпанія Рітерна Рівне

Склад воріт РівнеМонтаж воріт Рівне


Таким чином, придбавши секційні ворота Рітерна будь якої моделі, жителі Рівного мають змогу оцінити якісні елементи воріт та конструкцію у готовому вигляді, яка довговічна та продумана до найменших деталей. До того ж, постійно для клієнтів дійсні чудові пропозиції та акції. А ціни на якісні ворота європейської якості є найнижчими в Україні.


ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ Нет комментариев
Добавить комментарий