Ryterna Луцьк

КОМПАНІЯ "RYTERNA" ЛУЦЬК

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В ЛУЦЬКУ

офІс RYTERNA ЛуцькКомпанія RYTERNA Луцьк

Салон воріт ЛуцькСекційні ворота Луцьк


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ 


Вартість воріт Луцьк


Гаражні секційні ворота можна вважати незамінним помічником у щоденних клопотах  із відкриттям та закриттям воріт. Автоматичні ворота збережуть час та сили зранку, та в кінці насиченого подіями робочого дня. Конструкції такого типу від відомого литовського бренду Рітерна з європейським характером доступні для замовлень жителям всіх куточків України, в тому числі і Луцька, Харкова, Одеси, Полтави. Компанія Рітерна Україна пропонує широкий асортимент воріт всіх типів за доступними цінами. На всю продукцію діє офіційна гарантія від виробника.

У процесі виробництва воріт використовуються завжди комплектуючі тільки найвищої якості, під індивідуальний режим користування. Служити такі ворота будуть більше 10 років.


Відкатні ворота Луцькпідйомні ворота Луцьк

панелі воріт Луцьк


Хоча технічні характеристики надзвичайно важливі для користувача, але їх зовнішній вигляд грає також зовсім не останню роль. Комплектація воріт у стандартному варіанті поставляється у таких кольорах як коричневий та білий. Малюнок – смуга. Але це не кінцевий варіант. У будь якому виробі професіонали виконаються на замовлення клієнта саме те, що його фантазія забажає. Адже рішення від дизайнерів багатоманітні, і їх потрібно використовувати.


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота ЛуцькПромислові ворота Луцьк

Дизайн воріт ЛуцькАвтоматичні гаражні ворота Луцьк


Кольори панелі можуть бути виконані із сендвіч-панелей найрізноманітніших кольорів, малюнків та виконання фактури. Для побутового варіанту виконання  був спроектований малюнок для панелі «філенка». Його особливість в тому, що створюється імітація виконання воріт із дерев’яних панелей. Якщо використати такий малюнок панелі із сендвіч-панелями золотий дуб, то виглядати буде найбільш ефектно.

У сендвіч-панелі, за бажанням клієнта, можна врізати вікна найрізноманітнішої форми, різними варіантами акрилового скління. Окрім функцій декоративного характеру, вікна виконують багато інших функцій, наприклад – джерело сонячного світла потрапить до гаражу і не потрібно буде використовувати так багато електроенергії.


Роспашні ворота ЛуцькВхідні двері Луцьк


Жителям Луцька можливі також і інші варіанти зовнішнього вигляду воріт. Наприклад, поряд з гаражними воротами  можна зробити двері із сендвіч-панелей, які точно повторюють малюнок, фактуру полотна. Це буде підкреслювати чудовий смак хазяїв.


Ворота з хвірткою ЛуцькРолетні ворота Луцьк


На воротах гаражного типу Рітерна можна наносити будь-якого характеру малюнок  - логотип компанії, фото, стилізація. Всі бажання будуть здійснені. При нанесенні малюнка використовується спеціальна фарба з фіксацію ультрафіолетом. Це забезпечить подовжену стійкість до впливу навколишньої середи.

На воротах може знаходитись також аплікація. Це може масштаб невеликих, або навіть дрібних деталей. Виконуються аплікації із нержавіючої сталі товщиною близько 0, 5 мм, і наклеюються до поверхні полотна гаражних воріт.

Цілком реальний варіант оздоблення деревом чи МДФ. На самі панелі закріплюються листи шпону або фанери, а на самі листи наноситься малюнок фрезеруванням.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA ЛуцькКомпанія Рітерна Луцьк

Склад воріт ЛуцькМонтаж воріт Луцьк


Взагалі, будь-який варіант оздоблення воріт за смаком замовника можливий без обмежень. Компанія Рітерна Україна ставить на перше місце задоволення потреб клієнта, та індивідуальний підхід до самого замовлення. Тому жителі Луцька, та інших українських міст та населених пунктів, замовляючи продукцію Рітерна, можуть бути впевнені у якості, надійності та оперативності виконання робіт. На сайті також можливо ознайомитись із асортиментом автоматики для воріт, ролетами, шлагбаумами. Доставка та монтаж воріт відбувається максимально оперативно та безпечно.

ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ 


   

Нет комментариев
Добавить комментарий