Ryterna Хмельницький

КОМПАНІЯ "RYTERNA" ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

офІс RYTERNA ХмельницькийКомпанія RYTERNA Хмельницький

Салон воріт ХмельницькийСекційні ворота Хмельницький


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ 


вартість воріт Хмельницький


Простота і надійність воріт розпашного типу досі привертає охочих встановити автоматичні ворота саме цього типу. Естетичний зовнішній вигляд, можливість добре зберігати тепло, зручність в користуванні, відсутність обслуговування - ці характеристики є визначальними для любителів традиційних воріт.


Відкатні ворота Хмельницькийпідйомні ворота Хмельницький

панелі воріт Хмельницький


Литовська компанія Рітерна з багаторічною історією є найбільшим виробником всіх видів воріт, в тому числі і розпашного типу, а також автоматики, ролет, шлагбаумів і комплектуючих. Жителі всіх обласних центрів України, в тому числі і Хмельницького, а також невеликих населених пунктів, можуть вибрати серед широкого асортименту на сайті відповідні розпашні ворота. Доставка і встановлення воріт здійснюється по всій Україні. Чим же так привабливі автоматичні розпашні ворота Рітерна?


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота ХмельницькийПромислові ворота Хмельницький

Дизайн воріт ХмельницькийАвтоматичні гаражні ворота Хмельницький


Основними перевагами є особливості конструкції:

- Рама являє собою оцинковану сталь і може фарбуватися в колір воріт або інший відповідний колір з можливих.

- Виготовлення рами є точним і якісним, тому встановлювати такі ворота можна простим способом і досить швидко.

- Вся комплектація, яка буде необхідна при складанні воріт, поставляється разом з самим виробом.

- На вибір замовника доступні два варіанти порогу - плоский і стандартний. Низький тип порогу в 3 мм стане в нагоді при необхідності легко закатити в гараж важкі чи габаритні речі, або велосипед.

- По периметру воріт і між стулками стоять ущільнювачі, які гарантують відмінну герметизацію всього отвору.

- Фурнітура воріт відмінної якості, тому ворота служать довгий термін без проблем з поломкою або ремонтом.


Роспашні ворота ХмельницькийВхідні двері Хмельницький


Для розпашних воріт Рітерна в Хмельницькому можна підібрати сендвіч-панелі будь-якого типу, а також можна врізати в полотно вікна, панорамні секції або решітки для вентиляції. Саме завдяки додатковим елементам конструкції, ворота стають цікавими і привабливими зовні, демонструючи відмінний смак господаря.


Ворота з хвірткою ХмельницькийРолетні ворота Хмельницький


Товщина сендвіч-панелей розпашних воріт Рітерна - 40 мм. Заповнені вони поліуретаном, а по периметру воріт гумовими ущільнювачами. Максимально можливі габарити таких воріт - в ширину до 3 м, а у висоту - до 2,4 м.

У воротах одна зі стулок має внутрішні фіксатори зверху і знизу, а на іншій встановлюється замок, ручка за типом комплектації дверей і хвірток. Петлі виготовлені з нержавіючої сталі і можуть бути встановлені по 2 або 3 на одну стулку.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA ХмельницькийКомпанія Рітерна Хмельницький

Склад воріт ХмельницькийМонтаж воріт Хмельницький


Таким чином, розпашні ворота досі залишаються на перших позиціях по замовленнях автоматичних воріт, мають свої незаперечні переваги. І при замовленні воріт зазвичай віддають вибір бренду, який знаходиться на ринку воріт тривалий час і завоював велику кількість позитивних відгуків клієнтів. Такою компанією і є Рітерна. Європейська якість воріт за найдоступнішими цінами в Україні. Кожен клієнт може також не турбуватися про якісно виконаний монтажі воріт на ділянці або в гаражі - його проведуть професіонали компанії з досвідом роботи. На монтаж воріт дається додаткова гарантія. При цьому кожна заявка на покупку воріт - є пріоритетною для менеджерів компанії, і кожному клієнтові забезпечується індивідуальний підхід.


ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ 


  Нет комментариев
Добавить комментарий