RYTERNA Чернівці

КОМПАНІЯ "RYTERNA" ЧЕРНІВЦІ

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В ЧЕРНІВЦЯХ

офІс RYTERNA ЧернівціКомпанія RYTERNA Чернівці

Салон воріт ЧернівціСекційні ворота Чернівці


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ Автоматичні гаражні секційні ворота все частіше можна зустріти на приватних ділянках, та об’єктах промислового значення. Такі ворота є набагато зручнішими за традиційні. Тому їх все частіше замовляють та встановлюють.  Для клієнта перш за все, важлива якість воріт, їх надійність та довговічність роботи. Та не менш значуще те, як будуть виглядати ворота. Литовський виробник  воріт та автоматики Ryterna може запропонувати своєму замовнику і те, і інше. Європейська якість при виготовленні воріт, надійність всіх деталей, довговічна та безпроблемна робота поряд із привабливим зовнішнім виглядом та великим різноманіттям варіантів оформлення. Все це можуть знайти тільки у каталогах компанії Рітерна жителі Чернівців та інших українських міст.


Відкатні ворота Чернівціпідйомні ворота Чернівці

панелі воріт Чернівці


Гаражні секційні ворота вже давно використовуються у Європі, це зовсім не дивина. Тому аби ворота виглядали більш яскраво, виокремити їх на фоні воріт сусідів потрібно було втілювати ідеї зі змінами зовні. Ворота для гаражу є продовження дизайну всього архітектурного ансамблю будинку та території. Тому до цього спеціалісти та дизайнери підійшли з увагою.

Зовнішній вигляд воріт почав змінюватись із філенчатих панелей. Вони були найбільш популярними у Сполучених Штатах та Європі. На даний момент тенденції змістилися у бік форм лаконічних, стриманих, поверхня стає металевою. Панелі виготовляються частіше у пастельних тонах, із гладенькою чи мікропористою структурою у стилі Hi-Tech.


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота ЧернівціПромислові ворота Чернівці

Дизайн воріт ЧернівціАвтоматичні гаражні ворота Чернівці


Аби стиль був більш стриманим, та підкреслено простим, висоту панелей збільшено з 10 см до 30. А вибір кольорових рішень достатньо широкий. І може задовільнити потреби та побажання найбільш непередбачуваних замовників.

Гаражні панорамні ворота дуже популярні серед клієнтів. Вони виконуються із світлопрозорих секцій, які за зовнішнім виглядом дуже нагадують склопакет. Скло може бути із темним чи молочним тонуванням. А от світла, яке потрапляє всередину, достатньо для того, аби не вмикати освітлення вдень. Такі ворота автоматизують і навіть встановлюють на них калитку.

Ворота повинні ідеально вписуватись у загальний дизайн та бути стильним елементом в екстер’єрі. Тому Рітерна пропонує декорувати ворота різноманітними елементами із нержавіючої сталі. І прикладами можуть бути як ескізи у каталогах, так і власні ідеї замовника.


Роспашні ворота ЧернівціВхідні двері Чернівці


Це чудова можливість дати мріям шанс на реалізацію. Найбільш вигідно виглядають ворота з вікнами із нержавіючої сталі  різноманітної форми та декоративне підсвічування полотна.

Якщо хай-тек не до душі, то слід згадати, що ідею класики завжди живі. Рітерна пропонує великий вибір кольорів та фактури полотна воріт з імітацією дерева. Найбільш красивими та виграшними кольорами можна вважати старий дуб, золотий дуб, махагон та темний дуб. Поверхня цих екземплярів стійка до дії опадів, вицвітанню під дією ультрафіолету. Та підходить до дизайну будиночка за містом.


Ворота з хвірткою ЧернівціРолетні ворота Чернівці


Є ще одна тенденція сучасності – кантрі стиль при декоруванні секційних воріт для гаражу. Це дуже цікавий варіант, адже такі зручні та прості секційні ворота, які виготовляються із сендвіч-панелей мають вигляд розпашних амбарних воріт, завдяки зовнішнім елементам декорування. Це дуже стильна ідея, адже зовнішньо – класичний вигляд, а з точки зору функціоналу – ворота надійні та зручні, якими можна керувати як за допомогою пульта ДК, так і у ручному режимі.

Який стиль обрати – вирішувати тільки замовнику.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA ЧернівціКомпанія Рітерна Чернівці

Склад воріт ЧернівціМонтаж воріт Чернівці


Та компанія Рітерна Україна пропонує своїм клієнтам у Чернівцях, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, та інших українських містах великий вибір як зовнішнього оформлення полотна воріт, так і всі типи автоматичних воріт, ролети, шлагбауми, автоматику. Доставка та встановлення воріт відбувається по всій території України у найкоротші терміни. Задоволений клієнт – основна турбота компанії.

 

ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ 


  

 

Нет комментариев
Добавить комментарий