RYTERNA Івано-Франківськ

9900


КОМПАНІЯ "RYTERNA" ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

САЛОНИ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ПО УКРАЇНІ

тел.: (050) 3178519, (044) 2099389


ОФОРМИТИ ЗНИЖКУ НА ВОРОТА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

офІс RYTERNA Івано-ФранківськКомпанія RYTERNA Івано-Франківськ

Салон воріт Івано-Франківськ, відкатні, гаражні воротаСекційні ворота Івано-Франківськ, автоматичні гаражні


МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!


Купити автоматичні ворота у місті Івано-Франківськ


ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ СВОЇХ ВОРІТ Литовська компанія-виробник воріт Ryterna вже не перший рік займає одне з перших місць на ринку воріт на супутніх товарів в Україні. Уся продукція цієї європейської компанії представляє собою синтез якості, високих технологій та чудового дизайну у процесі виробництва. Українці найбільшу перевагу віддають секційним автоматичним воротам. І не важливо, у якому куточку України проживає замовник – товар буде доставлено та встановлено найскоріше. У тому числі і жителям Івано-Франківська. Це є одна з переваг у роботі компанії «Ryterna -Україна».


Відкатні ворота Івано-Франківськпідйомні ворота Івано-Франківськ

панелі воріт Івано-Франківськ


Хоча секційні ворота і посідають перше місце серед усіх замовлень, та є і прихильники традиційної конструкції у вигляді розпашних воріт. Вони заробили авторитет простих, надійних в експлуатації. Такі ворота більш звичні у користуванні. Та є й свої плюси – розпашні ворота мають чудові теплоізоляційні властивості, вони не потребують обслуговування, и виглядають привабливо.


ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Автоматичні ворота Івано-ФранківськПромислові ворота Івано-Франківськ

Дизайн воріт Івано-ФранківськАвтоматичні гаражні ворота Івано-Франківськ


Конструкція розпашних воріт виготовлена якісно – рама з оцинкованої сталі. А за бажанням клієнта, вона може бути пофарбована під колір воріт або в інший колір із обраних.

Завдяки ретельному виготовленню воріт, а саме якісної рами та хвірток, монтаж відбувається швидко та легко.

Уся комплектація воріт потрапляє до клієнта разом з воротами, окремо нічого не потрібно купляти.

Замовник має право обрати тип порога – плаский чи стандартного типу. Все залежить від того, чи будуть користуватися господарі ним.

Простір поміж хвіртками та по всьому периметру заповнюють ущільнювачами. Це герметизує отвір. Ворота завжди оснащуються якісною фурнітурою, що подовжує строк експлуатації воріт на більш довгий термін.


Роспашні ворота Івано-ФранківськВхідні двері Івано-Франківськ


Щодо оснащення воріт, клієнт має широке поле для діяльності. Сендвіч-панелі пропонуються на вибір будь якого кольору. У полотно воріт можна встановлювати вікна, решітки для вентиляції, і навіть секції для панорамного огляду. Все це робить з невеселих, звичайних воріт дизайнерський витвір, який відображає гарний смак володарів будинку и воріт.

За конструкцією розпашні ворота складаються з сендвіч-панелей товщиною 4 см. Вони заповнені поліуретаном та наповнювачами з гуми за периметром. Найбільші доступні для становлення ворота мають габарити 3х 2,4 м. На хвіртках, а точніше, на одній з них, є внутрішні фіксатори, на іншій встановлено замок.


Ворота з хвірткою Івано-ФранківськРолетні ворота Івано-Франківськ


Взагалі, сучасні автоматичні розпашні ворота виглядають привабливими, більш зручні, мають потужності для посиленого користування. Розпашні ворота стануть дуже зручним варіантом для тих, хто бажає відкривати власні ворота з натисненням однієї кнопки на пульті дистанційного керування. Купити такі ворота, замовивши їх на сайті, зручніше за все. Ціни на ворота є одними з найнижчих по всій Україні. Для замовників пропонується декілька варіантів розрахунку, більш зручних для нього – при отриманні товару за готівку, чи безналом. Доставка здійснюється найкращими компаніями-перевізниками України у найкоротший термін. А монтаж воріт, та подальше сервісне обслуговування є відповідальністю та турботою працівників компанії. Адже все це робиться для позитивного враження та задоволення клієнтів. І тільки замовник може оцінити справжню якість.


ЗАХОДЬТЕ В НАШ САЛОН ВОРІТ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ


ворота RYTERNA Івано-ФранківськКомпанія Рітерна Івано-Франківськ

Склад воріт Івано-ФранківськМонтаж воріт Івано-Франківськ


Продукція доступна в такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Кривий ріг, Миколаїв. А якщо клієнт сумнівається у правильності вибору, на допомогу прийде консультант, який пояснить позитивні та негативні сторони тих чи інших воріт і порадить гідний варіант. Сотні задоволених замовників «Ryterna- Україна» у місті Івано-Франківську вже користуються новенькими воротами. Можна стати одним з них!

ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ ВОРІТ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ 


Нет комментариев
Добавить комментарий